czwartek, 5 stycznia 2012

Meramorfozy

Elo chcem powiedzieć że robie metamorfozy.
Robie metamorfozy : makijażu z fryzurą i wszystkim , Apartamentu (ale apartamentu z hasłem ),wyglądu ogólnego w apartamencie.
MOŻECIE ZOBACZYĆ MOJĄ ME DOLL ROBIŁAM JĄ SAMA DŁUGO TO NIE ZAJMUJE OCZYWIŚCIE NIE ROBIE KAŻDEMU TAKIEJ SAMEJ , ROBIE TAKŻE MAKIJAŻE TAK ZWANE P PROFESJONALNYMI .  




I NIE , NIE KRADNĘ KONT MAM SWOJE WŁASNE A PO DRUGIE WIEM CO TO ZNACZY STRACIĆ KONTO BO NIE RAZ MI MOJE SKRADZIONO ALE ODZYSKAŁAM .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz